Vzhůru do pohádky

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Tábory, Vydáno dne: 02. 03. 2010

 

Tábor pro naše nejmenší děti a děti co si potřebují táborový život teprve vyzkoušet.
O děti se budou starat vedoucí, kteří jim budou téměř stejnou oporou jako maminky a tatínkové.Již 8. sezónu Vám nabízíme letní tábory nejen pro odrostlejší děti, ale i pro Vaše nejmenší.
Právě pro děti, které jedou na tábor poprvé nebo se teprve snaží si zvyknout na pobyt s kamarády bez dohledu rodičů, je určen náš výlet vzhůru do pohádky.

Program tábora zahrnuje činnosti od milých drobností až po týmovou spolupráci (vzájemná komunikace, originální pohybové hry a soutěže, schopnost rozhodování, tvořivost, výtvarný projev, sportovní vyžití). Součástí jsou i výlety po okolí. ( Stvořidla, farma Pavlov, Haškova Lipnice, Zoo Jihlava atd).

Kde: Rekreační středisko Ředkovec. V malebné přírodě nedaleko posázavského města Světlá nad Sázavou. Areál je uprostřed čistých lesů, přímo u rybníka, který velmi příjemně ochlazuje okolí v horkých letních dnech (vhodné prostředí pro astmatiky).
 
Ubytování: Ve čtyřlůžkových chatkách s malou verandou a budově se 4 až 6 lůžkovými pokoji. Vše vybaveno lůžkovinami a ložním prádlem, policemi, skříněmi na osobní věci a oblečení. Sociální zařízení, sprchy s teplou vodou, prostorná jídelna s klubovnou.
 
Vybavení: Součástí areálu jsou 2 víceúčelová hřiště, brouzdaliště pro neplavce, bazén 10x4m, 2 lodičky pro projížďky po rybníku, koutek s ohništěm, prostorný pozemek na další různé hry, 2 stoly na st.tenis, námi instalovaná 2 trampolíny s ochrannou sítí proti pádům mimo trampolínu a námi vytvořené mini lanové centrum. V ceně je i pronájem atletického hřiště ve Světlé nad Sázavou a multifunkčního hřiště v Nové Vsi . Celý areál je oplocen, což zabraňuje vstupu nežádoucích osob.
Dále budou mít děti k dispozici 10 koloběček, 3 rafty, vybavení na softbal, létající talíře, vybavení na bedbinton, všecny možné míče, chůdy, pod dohledem luky, vzduchovky i praky, houpací sítě a spostu dalšího vybavení.
 
Stravování:  6x denně + pitný režim.
 
Doprava:  Z Kutné Hory a Čáslavi autobusem přímo do areálu.
 
 
 

 

Hlavní budova
 
 
 Chatičky  a bazén

 

Rybník

  

                   redkovec_400