Cesta kolem světa za 80 dní

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Tábory, Vydáno dne: 04. 03. 2010

 
 
Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu kolem světa. Průvodcem výpravy nebude nikdo jiný než známý vynálezce a dobrodruh Phileas Fogg.
Naším úkolem bude objet svět za 80 dní, navštívíme Egypt, Indii, Japonsko a Ameriku. Na cestě poznáme tajemné vynálezy, archeologické vykopávky, zúčastníme se závodu slonů, budeme konstruovat vzducholoď, zjistíme, jak se tkají perské koberce, ochutnáme speciality orientálních kuchyní ...
 


  
 
 
Inspirací táborové hry je nejčtenější kniha Jula Verna Cesta kolem světa za 80 dní.
Vedle tvoření a pestrého výtvarného programu tak můžete zažít spoustu tajuplných dobrodružství.
Program zahrnuje také zajímavé výlety po okolí, sportovní a pohybové aktivity a nechybí ani oblíbené večerní reje na diskotéce.
K dispozici jsou bazén, rafty, trampolíny, koloběžky, lanové překážky atd.
 
Těšíme se na budoucí cestovatele Monika a Dája 
 
Další info k táboru 
 
Kde: Rekreační středisko Ředkovec. V malebné přírodě nedaleko posázavského města Světlá nad Sázavou. Areál je uprostřed čistých lesů, přímo u rybníka, který velmi příjemně ochlazuje okolí v horkých letních dnech (vhodné prostředí pro astmatiky).
 

Ubytování: Ve čtyřlůžkových chatkách s malou verandou a budově se 4 až 6 lůžkovými pokoji. Vše vybaveno lůžkovinami a ložním prádlem, policemi, skříněmi na osobní věci a oblečení. Sociální zařízení, sprchy s teplou vodou, prostorná jídelna s klubovnou.

 

Vybavení: Součástí areálu jsou 2 víceúčelová hřiště, brouzdaliště pro neplavce, bazén 10x4m, 2 lodičky pro projížďky po rybníku, koutek s ohništěm, prostorný pozemek na další různé hry, 2 stoly na st.tenis, námi instalovaná 2 trampolíny s ochrannou sítí proti pádům mimo trampolínu a námi vytvořené mini lanové centrum. V ceně je i pronájem atletického hřiště ve Světlé nad Sázavou a multifunkčního hřiště v Nové Vsi . Celý areál je oplocen, což zabraňuje vstupu nežádoucích osob.

Dále budou mít děti k dispozici 10 koloběček, 3 rafty, vybavení na softbal, létající talíře, vybavení na bedbinton, všecny možné míče, chůdy, pod dohledem luky, vzduchovky i praky, houpací sítě a spostu dalšího vybavení.

 

Stravování:  6x denně + pitný režim.

 

Doprava:  Z Kutné Hory a Čáslavi  popřípadě i Kolína autobusem přímo do areálu.  

 

 

 

Hlavní budova
 
 
 Chatičky  a bazén

 

Rybník