O NÁS KONTAKTY VEDOUCÍ FOTOGALERIE PŘIHLÁŠKY ATD.
Informace

Máme kamarádku olympijskou vítězku.

   

Naše kamarádka a pravidelná účastnice sportovního tábora Bára Morysková, dosáhla skvělého výsledku na Hrách IV. zimní olympiády dětí a mládeže ČR. Získala hned dvě medaile ve snowboardových disciplinách. Bronzovou v snowboardcrossu a zlatou v obřím paralelním slalomu. Báro gratulujeme.

 Čánek o  Bářině úspěchu najdete zde.

V tištěné verzi vychází v Kutnohorských listech 26.2.2010Zlato a bronz z olympiády pro pro Gymnázium Jiřího Ortana

 

Gymnázium Jiřího Ortena zaznamenalo v týdnu 31.1.-5.2. 2010 další nemalý úspěch.

Tentokrát se o něj postarala na celostátním sportovním poli studentka sekundy Bára Morysková, která získala na  , pořádaných Libereckým krajem, bronzovou a zlatou medaili ve snouwboardových disciplinách snowbordcrossu a paralelním obřím slalomu v kategorii mladších žákyní.

Do nominace se dostala díky své úspěšné účasti na předcházející zimní olympiádě dětí a mládeže a dlouhodobé spolupráci Gymnázia Jiřího Ortena s Krajským úřadem Středočeského kraje, o kterou se již několik let  při zajišťování sportovních akcí  pro mládež stará profesor gymnázia Mgr. Jiří Němeček.

Ten společně s dalším profesorem Mgr. Lukášem Kačerem dostal důvěru pro nominaci sportovců v disciplínách snowboarding a biatlon.

Z GJO jeli ve  snowboardových disciplinách soutěžit  celkem 3 studenti. Bára Morysková, Adéla Prokopová a Jan Grenár.  Čtvrtým závodníkem se stal Petr Havlovic (kategorie mladší hoši) ze ZŠ Kremnická. Snowboardisté absolvovali před olympiádou sedmidenní  soustředění v Itálii v lyžařském  středisku Aprica. Bára ale v té době měla školní lyžařský kurz. Individuální přípravu tak absolvovala se svým tatínkem tady v Čechách.

V biatlonu hájilo barvy Středočeského kraje celkem 5 studentů GJO. Jakub Masopust, Tereza Papoušková, Šárka Žáčková , Jana Lipská, Jan Tvrdí. Tito studenti prošli sítem několik nominačních soustředění a absolvovali přípravu na lyžích v tuzemsku v Krkonoších.

Všichni sportovci naší výpravy podali během dětské olympiády výkony na hranici svých možností a zažili na vlastní kůži atmosféru vrcholné sportovní akce, kterou dozajista Hry IV. zimní olympiády dětí a mládeže ČR byly.

Více o ODM 2010 a fotografie z této akce  naleznete na www.odm2010.cz nebo na

www.gymkh.cz

 


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Vložil: | Dne 17. 02. 2010 | 6155 přečtení | Komentářů: 49 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek
KONTAKTY
Mgr. Jiří NĚMEČEK
+420 774 882 565
Ing. Zuzka HAVLÍKOVÁ
+420 724 344 714

tabornaskoc@seznam.cz

Osobní setkání možné
Finvox s.r.o.
kancelář
Václavské náměstí 176
Kutná Hora

FOTOGALERIE naskoc:
Fotografie nejen z tábora 2011 můžete shlédnout ZDE
VIDEOGALERIE naskoc:
Videa z tábora 2011 i 2010 můžete shlédnout ZDE
naskoc na FACEBOOKU
Do skupiny Neváhej a NASKOČ se můžete přidat ZDE
Doporučujeme

Dortárium

Dort pro vaši oslavu

LEZECKÁ STĚNA
Dobrodružství, vzrušení, relaxace. Vše bezpečně
Lezecké kroužky
Adrenalin zážitky
Bližší iformace ZDE

POWERED BY phpRS